Kontakta GBK

Kontakta oss i klubben med nedan kontaktinformation.

Postadress:
Galtabäcks Bollklubb
Lerjans Väg 6
432 76 TVÅÅKER

I föreningen så har vi flera olika förtroendeuppdrag.
Tveka inte att kontakta valberedningen om du vill medverka i någon av dessa grupper.

Styrelsen
Namn

Kontakt Info

Adress
Ulrika Lindeberg
Ordförande
ulrika@oloflarsgard.se  
Christian Dahlberg
Vice Ordförande
christian_dahlberg@outlook.com  
Anna Sylwan
Sekreterare
anna.sylwan@telia.com  
Daniel Thulin
Kassör
thuresson.daniel@gmail.com  

Daniel Lindgren
Ledamot

daniel_lindgren@hotmail.com  

Henrietta Landin
Suppleant

henniela@hotmail.se  

Sofia Kollberg
Suppleant

sofiakollberg@gmail.com  
Ola Bengtsson
Suppleant
ola@g-bk.com  
Tränare Herr
Namn Telenummer Adress
Anders Larsson 070-690 87 31 Värabjärsvägen 16
43279 TVÅÅKER
Robin Larsson 073-082 22 45  
 
Idrottsplatskommitté
Namn Telenummer Adress
Roland Antonsson
Idrottsplatskommitte
0340-47673 Ringvägen 8
432 78 TVÅÅKER
Göte Karlsson
Idrottsplatskommitte
0340-41091 076-1082226 Pålavägen 11
432 74 TRÄSLÖVSLÄGE
Mats Thuresson
Idrottsplatskommitte
0340-41033 070-8103331 Sönnermarksvägen 5 B
43275 Träslövsläge
 
Herrsektion
Namn Telenummer Adress
Ola Bengtsson
Herrsektion
0340-270265 070-9720682
ola@g-bk.com
Thölins väg 19
432 77 TVÅÅKER
Jan-Olof Olsson
Herrsektion